שדרוג רחוב ירושלים השלמה

רחוב ירושלים השלמה שינה את פניו והפך לרחוב דו מסלולי עם אי תנועה לאורכו ושביל אופניים בצדו המזרחי של הרחוב. עם סיום עבודות הפיתוח בוצעו גם עבודות לטיפוח הרחוב הכוללות גינון והצבת ריהוט רחוב. את העבודות ביצעה עיריית אילת באמצעות החברה הכלכלית לאילת (חכ"א), בעלות של כ-5 מיליון ₪.

רחוב ירושלים השלמה שנזנח משך שנים ארוכות הפך לשדרה דו סטרית עם אי תנועה מרכזי לכל אורכו, מכיכר ירושלים ועד לכיכר העפרונות. במסגרת העבודות שבוצעו על ידי החברה הקבלנית "דני ולדמן ובניו בע"מ", הוחלפה מיסעת האספלט של הרחוב במיסעה מאבני ריצוף משתלבות, הוסדרו הצמתים עם רחובות פארן, קדש וברנע, הוסדרו חניות לרכבי נכים ולאמבולנס ליד מרפאת קופת חולים כללית, הותקנה והופעלה מערכת תאורה חדשה לאורך אי התנועה המרכזי, מיסעת האספלט בחניות לאורך צדו המערבי של הרחוב הוחלפה באבני ריצוף משתלבות, הריצוף הישן במדרכה המערבית הוחלף בריצוף משתלב חדש, בוצעה מדרכה חדשה לאורך צדו המזרחי של הרחוב, בוצע שביל לרוכבי אופניים לאורך רוב הצד המזרחי של הרחוב. עוד בוצעו הנגשות תקניות אל השבילים הציבוריים, בצד המזרחי של הרחוב, הונחה לאורך הרחוב צנרת להשקיית גינון במי קולחים, הוקמו קירות פיתוח חדשים בצדו מערבי של הרחוב, הוסדרו עמדות למרכזי  מיחזור ובוצעו עבודות צביעה ותמרור להסדרת התנועה והכוונתה.

בנוסף,הסתיימו גם העבודות להתקנת מערכת השקיה לגינון בשטחים הציבוריים, ביצוע גינון ונטיעות בשטחים הציבוריים, התקנת ריהוט רחוב, השלמת השביל לרוכבי אופניים לאורך הצד המזרחי של הרחוב וביצוע ריצוף משתלב בחניות הציבוריות בצד המזרחי של הרחוב. 

על התכנון, הפיקוח והביצוע  ניצחה כאמור החברה הכלכלית לאילת עבור עיריית אילת.